Фестиваль «Українське дитяче кіно»

Фестиваль «Українське дитяче кіно» проводиться в Україні вперше, всі покази фільмів – безкоштовні. У програмі фестивалю – три кращі дитячі фільми, зняті в останні роки в Україні, анімаційні та короткометражні дитячі роботи.
До показів кіноклубного фестивалю «Українське дитяче кіно» приєдналася полтавська міська бібліотека-філіал №1. 17 грудня в коворкінг-центрі цієї бібліотеки відбувся вже третій показ. Дітям надали можливість переглянути давні мультфільми, які творилися ще вручну (художник окремо малював кожен кадр). 

На перегляд прийшло багато молодших школярів – користувачів бібліотеки. Усім їм дуже сподобалися українські мультфільми минулого століття, серед яких «Капітошка», знятий у 1980 році, «Як козаки у футбол грали», «Як Петрик П’яточкін слоників рахував». 
У минулі покази третьокласники переглянули в бібліотеці інші цікаві кінострічки – короткометражні фільми і мультфільми, художні фільми, зняті дітьми від 8 до 14 років. Зокрема, в перший день показів користувачам бібліотеки показали фільм переможця конкурсу на кращу дитячу кінострічку – 9-річного Валерія Бородая з Полтави. Цей фільм має назву «Одна історія з життя кота». 

Дітям показували різні серії з 26-серійного фільму «Моя країна – Україна» (всі серії дуже короткі, але цікаві та яскраві).
І от цього разу – ретроспектива класиків: українські мультики, які ще в дитинстві дивилися батьки дітей, котрі з задоволенням переглянули ці шедеври мультиплікації тепер.

Коментарі